Warta Sieraków - Sokół Rakoniewice 3:1. Festiwal strzelecki Adama Jenka [GALERIA]

Warta Sieraków zrehabilitowała się za ubiegłotygodniową wpadkę w Buku, pewnie pokonując Sokoła Rakoniewice

Spotkanie sierakowskiej Warty z Sokołem Rakoniewice wyglądało dokładnie tak, jak powinno. Jeden z najsłabszych zespołów w lidze szybko został zepchnięty do defensywy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jeszcze w pierwszej połowie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Adam Jenek i po 45 minutach gospodarze prowadzili 2:0.

Druga część gry od początku również należała do gospodarzy. Już w 56. minucie Adam Jenek wykorzystał znakomite podanie Dariusza Spaetha, kompletując tym samym hattricka. W końcówce spotkania piłkarze Warty pozwolili sobie na kilka chwil nieuwagi i rozluźnienia, co zaowocowało honorowym trafieniem dla Sokoła. Na przekroju całego meczu gospodarze byli jednak dużo lepszym zespołem i wywalczyli zasłużone trzy punkty.