Warta zasłużenie pokonała Zjednoczonych Trzemeszno [GALERIA]

1 maja na stadionie w Kamionnie Warta Międzychód podejmowała Zjednoczonych Trzemeszno. Gospodarze pokazali kawałek niezłej piłki i ograli rywala 2:0

Pierwsza połowa wtorkowego meczu nie wyglądała najciekawiej. Gra toczyła się głównie w środku pola, a oba zespoły miały problemy ze stwarzaniem sobie dogodnych okazji do zdobywania bramek. Bezbarwne 45 minut zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej części gry Warta pokazała się z duże lepszej strony. Międzychodzianie od początku przejęli inicjatywę i w 53 minucie, za sprawą Jarosława Krysiaka, wyszli na prowadzenie. Po zdobytym golu gospodarze nie odpuszczali, wręcz przeciwnie - starali się zdobyć kolejne bramki. Udało się to w 70 minucie, a na listę strzelców ponownie wpisał się Jarosław Krysiak. Po ostatnim gwizdku Warta mogła cieszyć się ze zwycięstwa 2:0.