Międzychód: Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
święcenie potraw w kościele: godz. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
święcenie potraw poza kościołem:
Kolno godz. 9:00
Bielsko godz. 9:20 (przy Krzyżu)
Olmin godz. 9:40
Międzychód godz. 10:00 (przy Krzyżu, ul. B. Chrobrego)
Siostry godz. 10:15
Dzięcielin godz. 10:25
Nadleśnictwo godz. 9:00 (Przedlesie)
Radgoszcz godz. 9:15
Kaplin godz. 9:30
Mokrzec godz. 9:45
Leśniczówki godz. 10:00
Międzychód: Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi
święcenie potraw w kościele: godz. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
święcenie potraw poza kościołem:
Wielowieś godz. 10:00 (w świetlicy oraz u p. Świderskich)
Muchocin godz. 10:45 (w świetlicy)
Mierzyn godz. 10:00 (u p. Subczyńskiej)
Drzewce godz. 10:20 (przy figurze)
Przedlesie godz. 10:40 (u p. Fornalików)
Gorzycko Stare godz. 11:30
Sieraków: Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
święcenie potraw w kościele: godz. 10:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00
święcenie potraw poza kościołem:
Bucharzewo godz. 10:00 (Chata Zbójców)
Bucharzewo godz. 10.15 (krzyż)
Tuchola 11.00 (szkoła)
Grobia godz. 11.30 (przy figurze)
Grobia godz. 11.45 (przy straży)
Przemyśl godz. 12.00
Śrem godz. 12.30
Góra godz. 13.00 (w świetlicy)
Chalin godz. 13.15 (przy bloku)
Kłosowice godz. 10.00 (przy figurze)
Ławica godz. 10.15 (przy figurze)
Zatom Stary godz. 10.30 (w kościele)
Zatom Nowy godz. 11.00 (przy sklepie)
Chorzępowo godz.11.15 (w świetlicy)
Kobylarnia godz. 11.30 (centrum wsi)
Marianowo godz. 11.45 (przy krzyżu)
Piaski godz. 12.15 (przy figurze Serca Jezusowego)
Lutom: Parafia rzymskokatolicka św. Andrzeja Apostoła i NMP Wspomożycielki Wiernych
Lutom godz. 13:00 (kościół)
Lutomek godz. 13:15
Łężce godz. 13:30
Ryżyn godz. 13:45
Kaczlin godz. 14:00
Lubosz: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Nawiedzenia N.M.P
święcenie potraw w kościele: godz. 12:00, 15:00
święcenie potraw poza kościołem:
Niemierzewo godz. 9:00
Mościejewo godz. 9:15
Józefowo godz. 9:30
Daleszynek godz. 9:45
Chudobczyce godz. 10:00
Karolewice godz. 10:15
Chorzewo godz. 10:40
Augustowo godz. 10:50
Chrzypsko Wielkie: Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Wojciecha Biskupa Męczennika
święcenie potraw w kościele: godz. 10:00, 13:30, 15:15
święcenie potraw poza kościołem:
Łężeczki godz. 10:15
DPS godz. 10:30
Białcz godz. 10:45
Ryżyn godz. 11:00
Jabłonowo godz. 11:15
Charcice godz. 11:30
Izdebno godz. 11:45
Mylin godz. 12:00
Śródka godz. 12:15
Strzyżmin godz. 12:30
Chrzypsko Małe godz. 12:45
Kwilcz: Parafia św. Michała Archanioła
święcenie potraw w kościele: godz. 8:00, 12:00, 14:00, 15:00
święcenie potraw poza kościołem:
na wioskach (wg stałego porządku) od godz. 9:00
Kamionna: Kościół Rzymskokatolicki pw. Narodzenia NMP
święcenie potraw w kościele: godz. 13:00, 14:00
święcenie potraw poza kościołem:
Skrzydlewo godz. 9:00
Gorzyń godz. 9:15
Dormowo godz. 9:30
Głażewo godz. 9:45
Gralewo godz. 10:00
Mnichy godz. 10:15
Mniszki godz. 10:30
Tuczępy godz. 10:45
Prusim godz. 11:00
Łowyń: Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
święcenie potraw w kościele: godz. 15:30, 16:00
święcenie potraw poza kościołem:
Krzyżkówko godz. 13:00
Piotry godz. 13:30
Lewiczynek godz. 14:00
Błaki godz. 14:20
Lewice godz. 15:00
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?