Wybory 2014: Nieoficjalne wyniki głosowania na wójtów i burmistrzów i radnych w powiecie międzychodzkim:
Wybory 2014 gmina Międzychód:
Agnieszka Leśniewska - 1357 - II tura 30.11.2014
Bartosz Melcer - 807
Jędrzej Schubert - 1319
Janusz Skorupa - 489
Krzysztof Suszka - 1043
Krzysztof Wolny - 1485 - II tura 30.11.2014
Nieoficjalny skład Rady Miejskiej Międzychodu:
Okręg 1 - Piotr Ciesielski
Okręg 2 - Ryszard Sulej
Okręg 3 - Mariola Tyburska
Okręg 4 - Ewa Małłek
Okręg 5 - Wojciech Mamet
Okręg 6 - Włodzimierz Minge
Okręg 7 - Piotr Duszny
Okręg 8 - Stefan Niedziółka
Okręg 9 - Anna Danielczak
Okręg 10 - Rafał Ciszewicz
Okręg 11 - Krzysztof Wolny
Okręg 12 - Jacek Barkowski
Okręg 13 - Stanisław Wittchen
Okręg 14 - Janusz Skorupa
Okręg 15 - Krzysztof Lamcha
Wybory 2014 gmina Sieraków:
Witold Maciołek - zdobył ok. 80 proc. głosów na "tak" - zwycięstwo
Nieoficjalny skład Rady Gminy Sieraków:
Okręg 1 - Marek Hoffmann
Okręg 2 - Roman Grzebieta
Okręg 3 - Sławomir Bober
Okręg 4 - Tomasz Spychała
Okręg 5 - Ryszard Jaskuła
Okręg 6 - Przemysław Góźdź
Okręg 7 - Jarosław Czekała
Okręg 8 - Marek Rutkowski
Okręg 9 - Andrzej Zieliński
Okręg 10 - Paweł Orzeł
Okręg 11 - Marek Kęsy
Okręg 12 - Tomasz Pucek
Okręg 13 - Honorata Ogonowska-Chrobrowska
Okręg 14 - Włodzimierz Szychowiak
Okręg 15 - Przemysław Kasiński
Wybory 2014 gmina Chrzypsko Wielkie:
Sławomir Obrocki - 449
Edmund Ziółek - 1003 - zwycięstwo w pierwszej turze
Nieoficjalny skład Rady Gminy Chrzypsko Wielkie:
Okręg 1 - Marek Borowicz
Okręg 2 - Mariusz Kamyszek
Okręg 3 - Wiesław Rybarczyk
Okręg 4 - Mikołaj Tuszyński
Okręg 5 - Marcin Góźdź
Okręg 6 - Zbigniew Radzi
Okręg 7 - Jan Kubiś
Okręg 8 - Tomasz Jurgowiak
Okręg 9 - Tadeusz Sawala
Okręg 10 - Andrzej Szukała
Okręg 11 - Andrzej Michalak
Okręg 12 - Dorota Wolska
Okręg 13 - Paweł Banaszkiewicz
Okręg 14 - Andrzej Milka
Okręg 15 - Wiesław Gierczyński
Wybory 2014 gmina Kwilcz:
Łukasz Klapczyński - 470
Stanisław Mannek - 1611 - zwycięstwo w pierwszej turze
Aleksandra Stanisławska - 211
Maria Węgrzyn - 307
Nieoficjalny skład Rady Gminy Kwilcz:
Okręg 1 - Tomasz Flinik
Okręg 2 - Renata Mizera
Okręg 3 - Dariusz Prętki
Okręg 4 - Mieczysław Kaczmarek
Okręg 5 - Jolanta Syk
Okręg 6 - Kazimierz Kostrzyński
Okręg 7 - Jolanta Kwiatkowska-Sokółka
Okręg 8 - Anna Dziuba
Okręg 9 - Aneta Nowak
Okręg 10 - Grzegorz Korpik
Okręg 11 - Marian Górecki
Okręg 12 - Martin Halasz
Okręg 13 - Karol Maligłówka
Okręg 14 - Marlena Królak
Okręg 15 - Maria Plewa
Wybory 2014 - nieoficjalny skład Rady Powiatu:
Okręg 1:
Hubert Dorna
Klaudia Kolanowska-Sroka
Stanisław Krysztofek
Andrzej Szulc
Jędrzej Schubert
Rafał Litke
Ryszard Rogala
Władysław Wieczorek
Okręg 2:
Mieczysław Buda
Julian Mazurek
Ewa Kolan
Okręg 3:
Ewa Piechowiak
Daniel Kozubowski
Zbigniew Spychała
Henryk Piechowiak
UWAGA! **Aby móc komentować, musisz zalogować się na stronie >>> Kliknij tutaj**
Kandydaci w wyborach samorządowych
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?