Zieloni II Lubosz - KS Gaj Wielki 1:3. Wicelider niestety za mocny

Zieloni II Lubosz podejmowali w sobotę na własnym terenie wicelidera, KS Gaj Wielki. Niestety, musieli uznać jego wyższość

Goście znakomicie zaczęli to spotkanie. Wyszli na prowadzenie już w 3. minucie. Zieloni II nie zamierzali jednak odpuszczać. W 35. minucie przejęli piłkę pod swoim polem karnym i po szybkiej kontrze wyrównali stan meczu. Na listę strzelców wpisał się Arkady Gapik. Niestety miejscowi nie cieszyli się długo z remisu. Już w kolejnej akcji po stałym fragmencie gry Gaj Wielki ponownie objął prowadzenie. Do przerwy wynik brzmiał 1:2.

W drugiej połowie gospodarze od początku szybko starali się odmienić losy meczu, jednak w 56. minucie otrzymali kolejny cios. Goście wykorzystali rzut karny i wyszli na prowadzenie 1:3. Po tym ciosie Zieloni II już się nie podnieśli. Więcej bramek tego dnia już nie padło.