Zieloni II Lubosz - Sparta Brody 6:1. Dwa oblicza jednego zespołu - sześć goli w 45 minut

W sobotę kibice w Luboszu obejrzeli dwa różne zespoły Zielonych II. Pierwsza połowa pachniała groteską, ale w drugiej gospodarze nie pozostawili już rywalom złudzeń

Sparta Brody to absolutny outsider ligowy. Nic zatem dziwnego, że celem Zielonych II Lubosz było spokojne, pewne zwycięstwo. Przewaga leżała po stronie gospodarzy od samego początku, ale podopieczni Przemysława Pupki mieli jeden zasadniczy problem. To problem, z którym mierzy się też wiele kobiet - spalony... W pierwszej połowie niemal każdej próbie prostopadłego podania towarzyszyła uniesiona chorągiewka sędziego liniowego. Skutkiem tego był bezbramkowy remis do przerwy.

Po zmianie stron i zmianie napastnika (Dominika Walkowiaka zastąpił Sebastian Łodyga) wreszcie udało się przełamać problem. Miejscowi wypunktowali Spartę, zdobywając aż sześć bramek. Aż cztery z nich zdobył Sebastian Łodyga, po jednej dołożyli Dawid Konieczny i Maciej Nowak. W 90. minucie zespół z Bród zdołał strzelić gola honorowego. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Zielonych II Lubosz - 6:1.