Zieloni Lubosz coraz bliżej A-Klasy. Dramat Orła Łowyń... [GALERIA]

Zieloni rozbili wysoko notowany Nałęcz Ostroróg na własnym terenie. Dzięki kolejnym trzem punktom, piłkarze z Lubosza zbliżyli się do awansu do A-klasy. W tym samym czasie Orzeł Łowyń przeżywa prawdziwy kryzys...

Wynik niedzielnego meczu otworzył już w 1. minucie Marcin Gapik. Sześć minut później było już 2:0, tym razem gola zdobył Krzysztof Machowina. Jeszcze przed przerwą gospodarze strzelili kolejne dwa gole (41' Dawid Kozak, 43' Marcin Gapik). Do przerwy Zieloni prowadzili zatem aż 4:0. Drugi 45 minut miejscowi rozpoczęli od równie mocnego uderzenia co pierwszą połowę. Już w pierwszej akcji po przerwie Dawid Kozak dał Luboszowi piątego gola. W 66' Sebastian Łodyga strzelił gola numer sześć, a w 77' gola numer siedem. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem, strzelonym zresztą w samej końcówce. Zieloni Lubosz zdominowali rywala z Ostrorogu i pewnie wygrali 7:1.

Orzeł Łowyń przegrał w Tarnowie Podgórnym z liderem 6:2. Porażka ta miała niestety podłoże pozasportowe. Sytuacja Orła Łowyń staje się fatalna, nie ze względu na pozycję w tabeli, ale ze względu na organizację... O co tu chodzi?

Przeczytaj w 89. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"