Zieloni Lubosz nie dali szans Lechowi Podrzewie [GALERIA]

Leszek Furmann
Zieloni Lubosz ograli w ramach 18. kolejki bezpośredniego rywala w walce o awans - Lecha Podrzewie

A-klasa jest już naprawdę blisko. W niedzielę Zieloni podejmowali u siebie Lecha Podrzewie. Od początku do końca spotkania gospodarze dominowali, całkowicie kontrolując przebieg meczu. Już po 10 minutach piłkarze z Lubosza prowadzili 2:0, a bramki zdobywali Dawid Kozak i Marcin Gapik. Po przerwie miejscowi zdobyli kolejne dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się ci sami zawodnicy - Dawid Kozak i Marcin Gapik. Goli mogło być o wiele więcej, ale najważniejsze są przecież trzy punkty, które na 5 kolejek przed końcem sezonu stawiają Zielonych w bardzo dobrej pozycji wyjściowej do awansu do A-klasy.

Orzeł Łowyń również wygrał swoje spotkanie w ramach 18. kolejki. Wygrana to zresztą dość błahe słowo wobec wyniku, który padł na boisku w Pakosławiu. Orzeł rozbił w pył miejscowy zespół, wygrywając 2:9! Bramki dla gości strzelali Konrad Furmanek (3), Michał Ceglarz (3), Mateusz Szulczyński (2) oraz Alan Haremski.

Więcej w 91. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"