Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Międzychód 2:3. Emocjonujące widowisko zakończone zwycięstwem Warty

Warta Międzychód udanie rozpoczęła wiosenne rozgrywki, przywożąc z Trzemeszna trzy punkty

W spotkanie lepiej weszli Zjednoczeni. Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie. Warta Międzychód szybko odpowiedziała jednak bramką Kamila Sabiłło. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Po zmianie stron swoje pięć, a dokładniej trzy minuty miał Jakub Nabzdyk. Wychowanek Warty strzelił dwie bramki (w 52. i 55. minucie). Zjednoczeni zdołali jeszcze zdobyć gola kontaktowego z rzutu karnego w 82. minucie. Więcej bramek w tym meczu już jednak nie padło. Warta wygrała w Trzemesznie 2:3

Przynajmniej do jutra Warta Międzychód zasiada na pozycji wicelidera!