Zuzanna Doroba z Międzychodu wygrała bieg na 300 metrów podczas Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego w Łowiczu

Krzysztof Sobkowski
Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny - w biegu na 300m rocznika 2006 pobiegła Zuzanna Doroba z Międzychodu.

źródło: TVN Meteo/x-news.pl.
Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny - w biegu na 300m rocznika 2006 pobiegła Zuzanna Doroba z Międzychodu. ZOBACZ TAKŻE: ZUZANNA DOROBA Z MIĘDZYCHODU MISTRZYNIĄ I REKORDZISTKĄ POLSKI W BIEGU NA 300 METRÓW BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI W MIĘDZYCHODZIE 16.06.2018 - ZDJĘCIA Prognoza pogody na weekend (22-24 czerwca): źródło: TVN Meteo/x-news.pl. Przemysław Sobkowski
Zuzanna Doroba z Międzychodu w ubiegłą niedzielę wygrała bieg na 300 metrów podczas Finału Centralnego Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, bijąc przy tym nieoficjalny rekord Polski 12-letnich dziewcząt na tym dystansie - 42,10 s. W nagrodę wczoraj (21 czerwca) mogła reprezentować Polskę podczas XIII Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego, który odbył się w Łowiczu. Oprócz Polski wzięły w nim udział reprezentacje Litwy, Węgier, Słowacji, Łotwy i Estonii. Podopieczna Przemysława Sobkowskiego po raz kolejny spisała się znakomicie. Wygrała swój bieg z czasem 42,76 s. Do ostatnich metrów walczyła o zwycięstwo z reprezentantką Węgier - Kriszt Sarlotą - która pobiegła 42,97 s. W klasyfikacji generalnej zawodów pierwsze miejsce zajęły Węgry, drugie Polska, trzecie Słowacja.