Zwycięskie Wilki MIędzychód! Zawodnicy w miniony weekend wzięli udział w Mistrzostwach Polski Armwrestling'u w Koszalinie!

Patryk Ratajczak
W miniony weekend międzychodzkie Wilki ponownie reprezentowały nasze miasto na arenie ogólnopolskiej. I to z jakam rezultatem! Wilki Międzychód

Wilki Międzychód mają za sobą kolejny, wielki sukces. W weekend 5-6 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wilki” Międzychód brali udział w Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu w Koszalinie.
Była to już XX edycja MP, która dla międzychodzkiego zespołu okazała się bardzo udana!

W pierwszym dniu rywalizacji, w kategorii na prawą rękę, miejsca na podium zajęli:

- Dawid Łapa zdobył 6 zajął w kategorii Senior do 78 kg

Międzychodzkie Wilki zdobyły pierwsze miejsce w kategorii drużynowej, za co uhonorowani zostali pucharem Mistrzostw Polski 2020 w Koszalinie osób niepełnosprawnych.
Na 21 Klubów z całej Polski Wilki Międzychód uplasowały się na 7 lokacie.
Do MIędzychodu zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wilki” wróciły także z Listem gratulacyjnym od Federacji Armwrestling Polska za osiągnięcia w Mistrzostwach Świata IFA w Rumii 2019 i zdobycie 8 medali.