Krzysztof Sobkowski
Marcel Kropp z Międzychodu został piłkarskim Mistrzem Polski U13 podczas turnieju finałowego o Puchar im. Kazimierza Górskiego w Przemyślu. Archiwum Kamil Kropp
Marcel Kropp z Międzychodu został piłkarskim Mistrzem Polski U13. Razem z piłkarską kadrą Wielkopolski w swojej kategorii wiekowej był najlepszy podczas turnieju finałowego o Puchar im. Kazimierza Górskiego, który pod koniec czerwca odbył się w Przemyślu.

Marcel Kropp to dobrze zapowiadający się młody międzychodzki piłkarz. Wychowanek Akademii Piłkarskiej Warta Międzychód od kilku lat trenuje w KKS Lech Poznań. Od kilu lat jest też powoływany do piłkarskich kadr dla chłopców w swoim wieku - do kadry Akademia Młodych Orłów, która uznawana jest za kadrę Polski w tej kategorii wiekowej oraz do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej U13.

To właśnie z kadrą Wielkopolski został powołany na turniej finałowy o Puchar im. Kazimierza Górskiego, który pod koniec czerwca został rozegrany w Przemyślu. Tam kadra WZPN wygrała z kadrą Kujawsko - Pomorskiego ZPN, a następnie z kadrą Opolskiego ZPN i Mazowieckiego ZPN i zdobyła Puchar im. Kazimierza Górskiego.