Nauczyciel na medal w powiecie międzychodzkim. Wyniki etapu powiatowego

Iwona Paroń
Nauczyciel na medal w powiecie międzychodzkim. Wyniki etapu powiatowego. Czy liderom udało się utrzymać zwycięskie miejsca? Rywalizacja w ostatnich godzinach była pełna emocji!

Nauczyciel na medal w powiecie międzychodzkim. Wyniki etapu powiatowego. Kto będzie reprezentował nauczycieli powiatu międzychodzkiego w kolejnym, tym razem wojewódzkim etapie głosowania? Zwycięzcy poszczególnych kategorii niebawem, bo od poniedziałku rozpoczną dalsze zmagania. Okazuje się, że plebiscyt, w którym to uczniowie oceniają nauczycieli cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a głosowanie budziło duże emocje.

Okazało się także, że liderzy, którzy wyłonili się z czołówki utrzymali swoje pozycje do samego końca. Niemniej ranking w ostatnich godzinach zmieniał się w oka mgnieniu. Najwięcej głosów w plebiscycie otrzymała Anna Kaczmarek - Prętka.

W kategorii klas podstawowych I - III najwięcej, bo 482 głosy zdobyła Małgorzata Świderska ze Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Drugie miejsca zajęła Beata Sochacka (328 głosów) z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kamionnie. Trzecie miejsce ma Żaneta Rachowiak (311 głosów) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzychodzie.

W drugiej kategorii pozycję lidera utrzymała Anna Kaczmarek - Prętka, która otrzymała 618 głosów. Uczy w Szkole Podstawowej nr 2 w Międzychodzie. Tuż za nią uplasował się Bartosz Cemborowski (453 głosy) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzychodzie. Trzecią lokatę ma Grażyna Stępień (187 głosów) z Zespołu Szkół.

W trzeciej kategorii najwięcej, bo 449 głosów otrzymał Kamil Kąkolewski z Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie. Drugie miejsce zajął Dariusz Kozłowski (184 głosy) także z Zespołu Szkół Technicznych. Trzecie miejsce ma Danuta Nawrot (75 głosów) z Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie.