Rzemieślnik Kwilcz po jednostronnym spotkaniu pokonał na własnym terenie Orkan Objezierze

W Wielką Sobotę Rzemieślnik Kwilcz rozegrał 17 spotkanie w sezonie 2013/2014. Rywalem piłkarzy Pawła Zielińskiego był nieobliczalny Orkan Objezierze.

Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando gospodarzy. Rzemieślnik wyszedł na prowadzenie po golu Witolda Orła, który wykorzystał sytuację sam na sam. Jeszcze w pierwszej połowie snajper z Kwilcza mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, jednak zabrakło mu zimnej krwi pod bramką Orkanu. Choć nic na to nie wskazywało, niespodziewanie Orkan doprowadził do wyrównania. Bramkarz Rzemieślnika, Przemysław Szymanowski, przepuścił strzał ze znacznej odległości. Do przerwy w Kwilczu mieliśmy zatem remis 1:1.

Sprawdź >>> Serwis specjalny kibiców piłki nożnej

Po zmianie stron miejscowi wciąż byli stroną dominującą, co szybko udało się zamienić na efekt bramkowy. Adam Lehmann, który po dłuższej absencji pojawił się na boisku, dośrodkował z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka minęła wszystkich zawodników i... szczęśliwie wkręciła się do bramki gości. Kwilczanie w drugiej połowie stworzyli sobie masę okazji i mogli, a nawet powinni wygrać to spotkanie wyżej. Ostatecznie wynik już się jednak nie zmienił i Rzemieślnik pokonał Orkan 2:1.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani