UKS Wilki na Mistrzostwach Świata w Rumi [WYNIKI]

Jakub Zachciał
UKS Wilki na Mistrzostwach Świata w Rumi
UKS Wilki na Mistrzostwach Świata w Rumi Materiał nadesłany przez UKS Wilki
W ostatnim czasie zawodnicy z międzychodzkiego klubu UKS Wilki udali się do Rumi, gdzie odbywały się Mistrzostwa Świata IFA. Jak zaprezentowali się zawodnicy?

Dawid Łapa zdobył srebrny medal na lewą rękę w kategorii Junior 21 do 65 kilogramów, złoty medal oraz tytuł Mistrza Świata w kategorii Junior +55 kilogramów niepełnosprawnych na lewą rękę oraz srebrny medal w kategorii Senior do 65 kilogramów. Paweł Budych zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Świata w kategorii Junior 18 + 80 kilogramów. Tomasz Wesołowski zdobył brązowy medal w kategorii do 85 kilogramów niepełnosprawnych na siedząco na lewą rękę. Maciej Budych zdobył 5 miejsce w kategorii Masters +100 kilogramów (lewa ręka).

Drugiego dnia zawodów Paweł Budych ponownie zdobył złoty medal w kategorii Junior 18 +80 kg. Był bezkonkurencyjny i nie przegrał żadnego pojedynku podczas całych mistrzostw. Dawid Łapa również po zaciętej walce obronił złoty medal w kategorii Junior +55 niepełnosprawnych oraz srebrny medal w kategorii do 65 kilogramów niepełnosprawnych. Tomasz Wesołowski został trzecim medalistą tego dnia - zdobył złoty medal w kategorii do 85 kilogramów na siedząco. Gratulacje!