Warta Obrzycko - Rzemieślnik Kwilcz 1:0. Druga z rzędu niepotrzebna porażka

Rzemieślnik Kwilcz po raz drugi z rzędu przegrał w stosunku 0:1. Tym razem lepsza okazała się Warta Obrzycko. Porażka boli tym bardziej, że kwilczanie zmarnowali masę okazji

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania w Obrzycku wyglądała obiecująco. Rzemieślnik szybko zepchnął rywali do defensywy i wypracował sobie kilka znakomitych okazji. Niestety, etatowi strzelcy: Witold Orzeł, Radosław Szałata i Artur Maligłówka nie mieli tego dnia szczęścia. Pomimo ogromnej przewagi gościom nie udało się wyjść w pierwszej połowie na prowadzenie.

Z drugiej strony >>> Zieloni Lubosz rozbili Wartę Wartosław

Drugie 45 minut wyglądało już zupełnie inaczej. Napierający w pierwszej połowie piłkarze z Kwilcza wyraźnie opadli z sił, co skrzętnie wykorzystała Warta. W 60. minucie gospodarze po akcji sam na sam wyszli na prowadzenie. Obrzycczanie starali się pójść za ciosem, jednak wyraźnie im również nie dopisywało szczęście. Dwukrotnie Przemysława Szymanowskiego ratowała poprzeczka. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy - 1:0.