Warta Sieraków traci punkty z Mawitem Lwówek [GALERIA]

Leszek Furmann
To nie był specjalnie udany mecz dla podopiecznych Krzysztofa Pierzyńskiego. 3 maja, w starciu z bezpośrednim rywalem o pozycję w dolnej części tabeli, padł remis

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła dla Warty Sieraków. W 25 minucie gola na wagę prowadzenia zdobył Piotr Bilan. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Po przerwie optyczną przewagę na boisku mieli goście. Mawit zdecydowanie prowadził grę, a Warta Sieraków nie potrafiła znaleźć sposobu na rywali. Zemściło się to w 69 minucie. Wówczas gola wyrównującego zdobył Marcin Pająk.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, remisem 1:1.

Więcej w 90. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani