Zieloni Lubosz - Orzeł Słopanowo 6:0. Beniaminek znów rozbił rywala

Zieloni Lubosz coraz bliżej szczytu tabeli

Zmagania dwóch lokalnych drużyn w A–klasie przynoszą nam wiele powodów do radości. W ubiegłym tygodniu oba zespoły znów pokazały się z bardzo dobrej strony.
W czwartek Zieloni Lubosz podejmowali na swoim terenie Orła Słopanowo. Zgodnie z planem piłkarze Mariusza Przybylskiego rozbili jeden z najsłabszych zespołów aż 6:0. Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Marcin Gapik. Dziesięć minut później najlepszy snajper Zielonych dołożył drugiego gola. W kolejnych fragmentach spotkania gospodarze nie forsowali specjalnie tempa, spokojnie kontrolując przebieg gry. Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 68. minucie na 3:0 podwyższył Sebastian Łodyga. Chwilę później ten sam zawodnik zdobył czwartego gola. W końcówce po raz kolejny swoją wartość udowodnił niekwestionowany gwiazdor meczu, Marcin Gapik, który w ciągu 60 sekund dwukrotnie wpakował piłkę do siatki. Jednostronny mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Zielonych.