Złoci Złotkowo - Zieloni Lubosz 1:3. Trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu

Zieloni Lubosz pną się w górę tabeli. W środę pewnie pokonali Złotych Złotkowo

1. maja Zieloni Lubosz udali się do Złotkowa na mecz ze Złotymi. Trzeci od końca zespół w tabeli ambitnie walczył o cenne ligowe punkty, ale nie był w stanie przerwać dobrej passy piłkarzy Mariusza Przybylskiego, którzy wygrali trzeci mecz z rzędu.

Spotkanie rozpoczęło się dla gości idealnie. Już w 1. minucie po strzale Marcina Wacława Zieloni prowadzili 0:1. W dalszej części pierwszej połowy oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji strzeleckich, jednak kibice nie obejrzeli więcej bramek. Po 45 minutach Zieloni prowadzili 0:1.

Druga część spotkania, podobnie jak pierwsza, szybko przyniosła gola dla przyjezdnych. Na 0:2 podwyższył Sebastian Łodyga. W końcówce ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę, stawiając tym samym kropkę nad "i". Złoci odpowiedzieli golem honorowym i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani