Orzeł Łowyń - Błyskawica Pakosław 4:2. Dobra seria trwa w najlepsze

Leszek Furmann
Orzeł Łowyń wygrał trzeci mecz z rzędu. Tym razem w pokonanym polu pozostała Błyskawica Pakosław

Nastroje w Łowyniu są coraz lepsze. Po dwóch pewnych zwycięstwach z rzędu, Orzeł zdołał zainkasować kolejne trzy punkty, pokonując Błyskawicę Pakosław.

Sprawdź >>> Serwis specjalny kibiców piłki nożnej

Starcia Orła z Błyskawicą w ostatnich sezonach przynosiły hokejowe wyniki. Przypomnieć można choćby dwa nieprawdopodobne remisy (6:6 i 7:7). W sobotnim meczu oba zespoły zadbały, aby tradycji stało się zadość. Już w pierwszej połowie kibice mogli oglądać cztery bramki. Orzeł Łowyń zdominował rywali i w ciągu 45 minut wyszedł na prowadzenie 3:1. W drugiej części spotkania obie drużyny dołożyły do swoich dorobków po jeszcze jednym trafieniu. Ostatecznie Orzeł Łowyń wygrał 4:2. Piłkarze Arkadiusza Frąka mogli tym samym cieszyć się z trzeciego z rzędu zwycięstwa.

Bramki dla gospodarzy strzelali Dawid Flipczak, Radosław Michalewski, Marcin Surówka i Szymon Kuska.