Patria Buk - Warta Sieraków 3:1. Niespodziewana porażka z zespołem z końcówki tabeli

Warta Sieraków przegrała na inaugurację rundy wiosennej z Patrią Buk

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Gra toczyła się głównie w środku pola. Niestety, w 40. minucie gospodarze po strzale z 20 metrów wyszli na prowadzenie. Warta była bliska odpowiedzi, jednak piłka po strzale jednego z zawodników wylądowała na poprzeczce. Po 45 minutach Patria prowadziła 1:0.

Po zmianie stron gospodarze szybko zdobyli drugiego gola. Warta atakowała, ale bramkę znów strzeliła Patria - tym razem po kontrze. Sierakowianie zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Po dośrodkowaniu ze skrzydła gola zdobył Adam Jenek.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

IV liga >>> Warta Międzychód wygrywa w Trzemesznie i jest wiceliderem!

A-klasa >>> Zieloni Lubosz po emocjonującym spotkaniu musieli uznać wyższość lidera