Piłka nożna. Z nieba do piekła. Warta Międzychód przegrywa z Lipnem Stęszew w XI kolejce Artbud IV ligi.

W jedenastej kolejce Artbud IV ligi Warta Międzychód podejmowała u siebie beniaminka, Lipno Stęszew. Warta miała szanse odegrać się za porażkę w Piaskach.

Mecz był bardzo ważny dla obu ekip. Lipno Stęszew weszło świetnie w sezon, utrzymując się w czołówce tabeli. Warta natomiast jest bardzo niestabilna. Są mecze, które gra jak równy z równym a są mecze, gdzie widoczna jest różnica klas. Mecz ten ważny był również pod takim względem, że w Międzychodzie pojawili się: Kacper Sworacki i Krzysztof Kulczak, byli zawodnicy Warty w poprzednim sezonie.
Mecz z reguły był pod dyktando drużyny przeciwnej. To oni byli częściej pod bramką Leo Przybylaka. Pech chciał, że w 22 minucie trafiony piłką został Jan Helak na tyle niefortunnie, że zastąpić go musiał Wojciech Klimko. W 35 minucie to Warta jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Mikołaj Stangel odzyskał piłkę na środku boiska, zagrał do Patryka Smolarka a on z pierwszej piłki umieścił ją w długim rogu bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa to przejęta inicjatywa przez Lipno Stęszew. W 54 minucie niefortunnie interweniował Przybylak i zrobiło się 1:1 po bramce Dylewskiego. Po dwóch minutach było już 1:2 po strzale głową Patryka Olczyka. W 68 minucie świetnym strzałem popisał się Dawid Kaczmarek i już było 1:3. W 75 minucie świeżo wprowadzony Bednarz asystował przy bramce Olczyka, który skierował piłkę do pustej bramki. Ostatnie minuty to już koncert drużyny ze Stęszewa. Na pustą bramkę trafił ponownie Dylewski, a w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik skompletował hattricka. Warta przegrywa 1:6 z Lipnem Stęszew i ponownie ląduje w strefie zagrożonej spadkiem do piątej ligi.
Za tydzień kolejny arcytrudny mecz, bo z kolejnym beniaminkiem, Notecią Czarnków która prowadzi w tabeli czwartej ligi.