Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie, Sierakowie, Kwilczu i Chrzypsku Wielkim. Trwa wielkie granie

Krzysztof Sobkowski
Krzysztof Sobkowski
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie (28.01.2024).
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie (28.01.2024). Krzysztof Sobkowski
Od niedzielnego poranka 28 stycznia w całej Polsce, a także poza granicami kraju trwa 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okolicznościowe wydarzenia odbywają się także powiecie międzychodzkim: w Międzychodzie, Sierakowie, Kwilczu i Chrzypsku Wielkim.

W Międzychodzie od rana trwa turniej piłkarski. Odbywa się w hali widowisko - sportowej przy ulicy Dworcowej. Wpisowe z turnieju zasili konto WOŚP. W sali "Ekonomika" trwa natomiast turniej siatkarski. Przed południem do Jeziora Miejskiego wskoczyły morsy, które przy okazji także wrzucały pieniądze do puszek WOŚP.

O godzinie 14 na lodowisku przy ulicy Sportowej w Międzychodzie odbył się mecz hokeja, w którym wzięli udział międzychodzcy hokeiści.

W CAK od godziny 13 trwa blok imprez rozrywkowych przeplatany licytacjami na rzecz WOŚP. Granie zakończyło światełko do nieba o godz. 20.

W niedzielę około północy międzychodzki Sztab WOŚP zadeklarował zebranie ponad 90 tys. zł.

32. Finał WOŚP Kwilcz 2024

W Kwilczu przez cały dzień trwały imprezy. Rano odbył się bieg pod nazwą "Policz się z cukrzycą", potem wydarzenia przeniosły się do Centrum Kultury i Edukacji. W międzyczasie mobilna puszka WOŚP jeździła po różnych miejscowościach w gminie. O godzinie 19 WOŚP zakończyło światełko do nieba. W sobotni wieczór Sztab WOŚP w Kwilczu deklarował już ponad 20 tys. zł na koncie.

Na osobny program zaprosili mieszkańców Lubosza strażacy z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Tam imprezy odbywały się w strażnicy.

32. Finał WOŚP Sieraków 2024

W Sierakowie główne imprezy odbywały się przez cały dzień w Hali Sportowo - Widowiskowej. Oprócz tego było morsowanie w Jeziorze Jaroszewskim, kulanie z Wrzosem w nowej sierakowskiej kręgielni, czy gra miejska z harcerzami.

Osobne wydarzenia zorganizował też Lutom.

W niedzielny wieczór sztab WOŚP w Sierakowie zadeklarował zebranie 76.363 zł.

32. Finał WOŚP Chrzypsko Wielkie 2024

W gminie Chrzypsko Wielkie na ulice wsi wyjechał Gang Dzikich Sielaw. To już tradycyjna chrzypska akcja. Potem imprezy przeniosły się do sali Gminnego Ośrodka Kultury. Wieczorem chrzypski sztab zadeklarował 18.942,41 zł!

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych (sondaż)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na miedzychod.naszemiasto.pl Nasze Miasto